11 Aralık 2013 Çarşamba

Maria Calcetines

Senenin ilk karının keyfini tüm gün evde eşimle pinekleyerek geçirdim.
Yoğun haftanın özeti yapıldı . En akılda kalıcı etkinlik Elle Style Awards'tı. Fatoş Yalın Arkun, Candan Kıramer ve Didem Soydan bence gecenin en zarif hanımlarıydı. 
Çok konuşulan gece ile ilgili ayrıca bir yazı olacak, küçük bir ön bilgi.


Pazar gününü, arkadaşlarıma yemek yaparak geçirdim. Hava ile kuruyan seramik hamurlarım Le Petit broşları için hazırdı. Keyifli şeyler yarattık, yakında Instagram'dan da paylaşıyor olacağım.


Sonra mı? Sonrası sizinle paylaşmak istediğim iki site, bir blog. 

Maria Calcetines favori blog'lar arasında yerini aldı. Bugün keşfetti. Taze taze.
Ibeking başı çekse de, ilginizi çekebileceğini düşündüğüm iki eğlenceli site daha : www.hobikutu.com ve www.secdus.com'u artık daha sık takip ediyorum. 
Hobi Kutu'daki çiçekli kalem kutuları ve Secdus'daki kupalar alınacaklar arasında. 


Yeni yıl için hindi yapmam gerek ve  nasıl yapıldığına dair en ufak bir fikrim yok. Evdeki mütevazi partim için almam gereken süsler ve hazırlamam gereken davetiyeler, hediyeler.. 
Manzara bembeyaz, hayâl gücüm son noktada.


Gelelim hediye seçeneklerimize. Yeni yılda alınan gereksiz büyük hediyeler her zaman samimiyetsiz geldi bana. O yüzden küçük bir kar küresi bence gayet ideal. En azından ben mutlu olurum :) Hatta mümkünse el yapımı olsun. Geçtiğimiz aylarda bununla ilgili bir tarif yazımız olmuştu, tekrar gözden geçirilebilir. Ama yok ille de hazır bir şeyler alacağım derseniz, English Home'a gelen yeni ürünlere göz atabilirsiniz. Geyikli bir mumluk ya da demir bir kıyafet askısı, listenizin bir köşesinde bulunsun. Bu haftaki Çin'e uğurlama faslını atlattıktan sonra, süprizlerime daha fazla vakit ayırıyor olacağım.

Şimdi takıyoruz beremizi, eldivenlerimizi. 
Giyiyoruz en kalın paltomuzu ve doooğru kartopu oynamaya!

Hiç yorum yok: