30 Ekim 2013 Çarşamba

Lu Loves Handmade

 Son bir haftadır bi yandan Le Petit'in fotoğraf çekimleri, bir yandan web sitesindeki değişiklikler, bir yandan da bitmek bilmeyen misafirler sebebiyle yazma işini ucundan kıyısından aksattım sanırım. Yılmak yok, mutfakta vakit geçirmek iyidir. Terapim :)

Koskoca 1 haftada neler mi oldu?
Henüz fikir aşamasında olan ve sürekli beyin fırtınası yaptığımız yeni bir iş kolu var. Henüz kesinleşmemesiyle birlikte, Le Petit'in work shopları yaz başı faaliyete geçiyor olacak. Ablamla benim enerjim birleşince, eşim de tüm kalbiyle destek olunca, harika bir takım olduk. Bu aralar gündemimiz budur. Semt tamam, bir de bahçeli bir ofis dileği.


Bugün ise geleneksel İkea ziyareti günüydü. Yeni yılı erken getirdim sanırım, zîra şimdiden yılbaşı ağacımızın süslerini ve ışıklarını aldım :) İçimde gereğinden fazla bir mutluluk. Yeni yıl hediyesi arıyorsanız Le Petit'in yeni ürünlerine mutlaka göz atın derim. Çok eğlenceli şeyler hazırladık. Abartısız ama eğlenceli. Sanırım huzurlu olmak, yaratıcılığı da etkiliyor. Genç kalmak için etraftaki tüm kötü enerjilere son. Şiddetle tavsiye.


Yeni keşif. Eğlenceli bir blog. luloveshandmade.blogspot.com haftanın tüm yorgunluğunu aldı ve içimde yepyeni şeyler yapma hisse uyandırdı. Bu renkli ve yaratıcı blog'un sahibi Lu ve onun sihirli bakış açısını siz de çok seveceksiniz.


Ekim'in bitmesine 1 gün kala, benim bu geceki planım patlamış mısır keyfi. Yarın koşup vicdan azabını ortadan kaldırabiliriz, ama huzurlu ve lezzetli bir akşamı geri getiremeyiz öyle değil mi? Dooooğru mutfağa! İyi haftalar.

Hiç yorum yok: