31 Ocak 2015 Cumartesi

Local Milk

Geçen günkü pankek faciasından sonra, bi cesaretle yemek masamıza geri dönmeye karar verdik. Faica diyorum, zira aldığımız kalorinin karşılığında 3 ay sadece salata yesek yeridir. Neyse efendim, açılış töreni nefis bir kahvaltı. Medeniyeti özledik. Bakalım.


 Bu aralar yeni tarifler ve bu tariflerin stylingi ile ilgilenir oldum. Yemeğin stylingi mi olur demeyin. Oluyor. Hatta öyle bi bağımlılık yapıyor ki, sürekli yeni adresler araştırırken buluyorsunuz kendinizi. Local Milk ve Offbeat And Inspired bunlardan sadece ikisi.Bu arada Vesta Event'in şeker mi şeker iki kurucusu Gözde ve Selin Galata'daki yeni ofislerine geçtiler. En kısa sürede, Kuzey'le bi baskın yapmayı planlıyorum. Bu ayki mühim işim budur. Onun dışında, benim gibi okumayı seven ebeveynler için iki kitap önerim olacak. Biri, Robert J. Mackenzie' nin Çocuğunuza Sınır Koyma isimli kitabı. Diğeri ise, klinik psikolog Pınar Mermer'in Yavaş Ebeveynlik'i.


İki arada bir derede yaptığım nar marmelatımın yarın siftahını yapacak olmanın heyecanıyla, bol lodoslu güzel bir haftasonu diliyorum hepimize. Sevgiler.

Hiç yorum yok: