12 Mart 2015 Perşembe

Rennes

Birkaç gündür hesap ayarlarımla ilgili yaşadığım karışıklık sebebiyle ancak fırsat bulabildim yazmaya. Bu süreçte kıyısından köşesinden ben de gribe yakalandım. Tabi bir de alt dişlerimiz cıktı, üsttekiler yolda. Sürekli oyun oynadığımız ve her şeye dokunmak istediğimiz bir dönem. Dolayısıyla bugün güne 04:00'te başladım :) Olsun. Bahar geldi, havalar yavaş yavaş ısındı. Bu sene tatil rezervasyonlarımızı son dakikaya bırakmamaya and içen tedbirli ebeveynleriz artık. Bu hafta kışlıkları her an kaldırabilirim. Dolap detokslarına bayılıyorum.


Geçen hafta ananemizin imdadıma yetişmesiyle, iki saati sadece kendime ayırdım. Kafka Okur'un yeni sayısını aldım, Oysho'da nefis bir keten pantolon kestirdim gözüme. Benim için yazın vazgeçilmezi olan "keten" hammaddeli herşeyi alabilirim. Zaten sırf bu yüzden, ufaktan bir hareketlilik söz konusu evde. Daha vakti var. 


Herkes hazırsa, sizi nefis bir markayla tanıştıracağım. Rennes. Tercih ettiğim bütün renkleri bir araya toplayan sade ve bir okadar da rahat gözüken parçalar yer alıyor koleksiyonda. Hammadde keten yine. Ben çok sevdim. Umarım alışveriş listeniz için fikir olur.


Göz atmak isterseniz -ki mutlaka bakın derim- adres : www.rennes.us
Sadece kıyafetle yetinmemişler tabi. Çantalar, ayakkabılar, ev aksesuarları ve deriler de mevcut. Şimdiden iyi gezintiler, sevgiler.

 www.rennes.us

Hiç yorum yok: